درباره احسان فیت

احسان فیت دقیقا چیه؟

سلام من احسان خسروانی‌ام.

در این بخش قصد دارم بیشتر راجع به خودم صحبت کنم و مسیری که طی کردم با شما گپ بزنم. اگه راجع به مسیر ورزشی و پرورش اندام بخوام بگم، برمی‌گرده به 15 سال قبل که نوجوان لاغری بودم.

زمانی‌که وارد این حرفه شدم، دانش و تجربه‌ای نداشتم. علاوه‌بر این دسترسی به اینترنت و داده‌های علمی هم به راحتی امروز نبود. طی این مسیر، به دلایل مختلفی حین ورزش دچار  آسیب‌های جسمی جدی می‌شدم. دلیل اصلی آسیب‌ها عدم وجود تمرین اصولی بود! به‌همین خاطر بعد از هفته‌ها تحمل درد، در نهایت کار به فیزیوتراپی می‌کشید.

 با ذهنیتی که اون زمان داشتم، فکر می‌کردم فردی که هیکل و فرم بدنی خوبی داره، قطعا استاد حرکات و برنامه‌نویسی تمرینی است. اما با گذشت زمان متوجه شدم که بعضی از افراد، صرفا به دلیل ژنتیکی که دارند با تمرین منظم (فارغ از انجام تمرینات اصولی یا داشتن تغدیه مناسب با ورزش‌شون) عضلات‌شون تغییر محسوسی داشتن.

از اونجایی‌که یکی از جنبه‌های شخصیتی من پشتکار و استمراره و این جنبه روی تمام موضوعات کاری و شخصیم تأثیر داشته، در زمینه تحصیلی و پژوهشی هم تألیف کتاب رو شروع کردم.

سه کتاب در زمینه حمل‌ونقل دریایی ترجمه و تالیف کردم و رتبه 8 کنکور ارشد مدیریت حمل‌ونقل دریایی رو کسب کردم و زمان فارغ التحصیل جزو نفرات برتر شدم.

 همین ویژگی پشتکار و روحیه آموختن و جستجوگری هم در زمینه ورزش هم رسوخ کرده و من برای یافتن جواب سوالاتم در زمینه های مختلف ورزشی، از جمله تغذیه اصولی برای ورزشکارانی که به صورت تخصصی تناسب اندام کار می کنند، روش صحیح انجام هر حرکت، دلایل موثر رشد اصولی هر عضله، مبحث تأثیر استرس و خواب بر روی عملکرد ورزشکار و مواردی از این قبیل از دانشگاه گوگل و یوتیوب در کنار بیش از 15 سال تجربه استفاده می‌کنم

 به همین خاطر می‌تونم ادعای این رو داشته باشم که می‌تونم به افراد در زمینه ورزش، به‌عنوان یک منتور و مربی بهشون کمک کنم تا یک سبک زندگی (لایف استایل) سلامت محور داشته باشند.

رسالت احسان‌فیت کمک به افراد جامعه برای داشتن یک سبک زندگی سلامت محور هست .

فراموش نکنید که من اینجا شما رو برای مسابقات مستر المپیا آماده نمی کنم بلکه به شما کمک می‌کنم تا یک بدن سالم در کنار یک فرم و شیپ زیبا داشته باشید.

از کجا شروع میشه؟
گام اول

فیزیک شما را آنالیز و بررسی می‌کنیم.

تا از دو منظر آسیب شناسی و ضعف، عضلات ارزیابی شود.

گام دوم

با توجه به آنالیز و سوابق ورزشی، برنامه تمرینی شما طراحی می گردد.

 

گام سوم

پشتیبانی ما آغاز می‌شود. به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی، تمامی تمرینات شما مانیتور و اشکالات حرکتی شما مشخص و برطرف می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ehsanfit.com/?p=4705